Ubytování NA MLÝNĚ - Jeseníky - Bělá pod Pradědem - penzion - rekreace

Domašov 62, 790 85 Bělá pod Pradědem, tel.: 584 420 111, fax: 584 420 036, mobil: +420 723 639 429, web: www.namlyne.jeseniky.com, e-mail: namlyne@jeseniky.com

Ubytování NA MLÝNĚ - Jeseníky - Bělá pod Pradědem - penzion - rekreace
Novinky

  Kontakt na tel. čísle:

+420 725 667 424

Budeme se na Vás těšit.
Turistické informace a letáčky

Penzion Chata Na Mlýně - další tipy na výlety po Jeseníkách

V penzionu Chata Na Mlýně dostanete k dispozici i tištěné letáčky s turistickými informacemi. Jak se dostat na zajímavá místa a další informace se dále můžete dozvědět např. v Informačním centru v Jeseníku, kam můžete i zavolat či mailovat. Pokud si nevyberete z našich tipů v jednotlivých podkapitolách, možná Vám pomohou turistické informační materiály o Jeseníkách, které si zde můžete i stáhnout a případně i vytisknout:

 Klikněte na obrázek   
  pro otevření letáku!    

  Jeseníky - pěší trasy

Velké množství tipů na výlety pro celou rodinu i náročné turisty. Tipy na nejzajímavější pěší turistické trasy ve významných jesenických turistických centrech.

  

  Cyklotrasy v Jeseníkách – popis     tras

Popis cyklotras, turistických zajímavostí na trasách a grafy s převýšením a náročností.


  Jesenicko – turistický leták

Skládačka nejzajímavějších turistických cílů na Jesenicku.

 

  Pestré zážitky pro seniory, ale i     vnoučata - dovolená v Jeseníkách

Obsahově rozsáhlá publikace nejen pro seniory. Naleznete zde turistické zajímavosti z Jesenicka i Jeseníků, vzdálenosti, obtížnost cílů, GPS, kontakty, atd.

 

  Jeseníky pro děti – naučné stezky

Tři tipy na naučné stezky pro malé turisty a jejich rodiče: naučná stezka Pasák, naučná stezka Vincenze Priessnitze a lesní ekostezka Švagrov. 

 

  Jeseníky: Lázně a wellness

Katalog s  nabídkou lázní a  wellness pobytů v severní části Olomouckého kraje.

 

  Jeseníky: S Nebelem po     Semmeringu

Vydejte se s námi do Jeseníků po jedné z nejkrásnějších železničních tratí u nás – Slezském Semmeringu. Cestovat budeme společně se známým komiksovým výpravčím Aloisem Nebelem. 

  Poutí k srdci Jeseníků

Vydejte se poutí na nejvýznamnější poutní místa severní Moravy. Průvodce nejen pro křesťany, ale i pro zájemce o historii.

 

  Horský ráj  - Jeseníky v létě i   v zimě

Poznejte Jeseníky v každém ročním období.  Leták obsahuje seznam a kontakty na turistická informační střediska na Jesenicku a Šumpersku.

  Jeseníky: Katalog pro   touroperátory i turisty

Velké množství turisticky zajímavých tipů: aktivní dovolená – příroda a památky – lázeňství a wellness – ubytování a gastronomie – významné akce a servis v regionu.

  Ramzovské sedlo

Nejatraktivnější turistické zajímavosti okolí obce Ramzová.

  Stopami krve v Jeseníkách

Pod vrcholky hor a ve stínu místních vesniček se skrývá tajemství, které čarodějné Jeseníky ukrývají již stovky let. Pojí se s krutou minulostí, kdy stovky žen v plamenech podlehly honu na čarodějnice. Pojďte poznat Jeseníky jinak a vydejte se na kole po stopách čarodějnic od Mohelnice až po polskou Nysu.

  Průvodce Čarodějnickou   cyklotrasou

Vydejme se na kolech do 17. století, kdy se na Jesenicku a později i na Šumpersku odehrávaly čarodějnické procesy.  K uctění památek desítek nevinných obětí byly na historických místech postaveny pomníčky a pamětní desky. Čarodějnická cyklostezka má na Šumpersku a Mohelnicku čtrnáct a na Jesenicku šest zastavení.

 

  Pro radost dětem!

Tipy na výlety a turistické atrakce pro rodiny s dětmi. Najdete zde tipy nejen na místa v Jeseníkách, ale i v dalších oblastech Olomouckého kraje. Leták je ve čtyřech jazykových mutacích – češtině, polštině, angličtině a němčině.

  Jeseníky a střední Morava – zima     2011 - 2012

Informace nejen o lyžařských střediscích a běžkařských trasách v Olomouckém kraji, ale i mnoho dalších užitečných informací.

Další tipy na výlety po Jeseníkách se dozvíte v podkapitolách Nejzajímavější místa JeseníkůCykloturistika v Jeseníkách,  Lázně a wellness v Jeseníkách a Jeseníky z výšky rozhleden.

Kontakt

 
 Chata Na Mlýně

 Pronájem apartmánů

 Pronájem celého objektu


 Bělá 58
 Bělá pod Pradědem
 790 85
 
 Tel.: + 420 584 420 111
 Mobil: + 420 725 667 424
 E-mail: namlyne@jeseniky.com

Chata Na Mlýně - chaty v Jeseníkách

Chata Na Mlýně - chaty v Jeseníkách

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies